Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Ubytování

Ubytování

Penzion Na pohodu

 Penzion Na pohodu se nachází v katastru obce České Chalupy v Jihočeském kraji, v chráněné krajinné oblasti Blanský les. Majitelka penzionu je Hana Jelínková.

Penzion Na pohodu je rodinného typu – nejedná se o velkokapacitní ubytovnu, ale o oázu klidu a pohody, kde si host skutečně „vyčistí hlavu“. Penzion obsahuje dva pokoje ( v každém z nich mohou pohodlně bydlet 3 osoby), kuchyň, dvě koupelny a dvě WC. Dále je k dipozici jídelna, obývací pokoj s krbem a TV přijímačem. V případě potřeby lze kapacitu penzionu rozšířit o další 3 lůžka. Všechny místnosti jsou centrálně vytápěny – provoz penzionu je celoroční. Před penzionem je možnost posezení u ohně ( grilování).

Penzion Na pohodu je vhodný především pro rodiny s malými dětmi, ale svůj klid zde najdou příslušníci všech generací. Kolem penzionu jsou všude louky, obklopené lesy. 50 metrů od penzionu je rybník, vhodný ke koupání i malých dětí. Čistota vody v rybníce je zajištěna stálým průtokem vody z potoka. V dalším rybníku je možnost chytání ryb.  Okolní lesy jsou rájem houbařů – ne nadarmo se jeden z blízkých kopců jmenuje Hřibový Vrch.

Mírně zvlněný terén předhůří Šumavy je ideální k vycházkám a relaxaci. V okolí je dostatek značených cyklistických stezek. 5km od penzionu je krátká sjezdová trať Chmelná, pro náročnější jsou dostupná lyžařská střediska Zadov a Lipno, a pro ty ještě náročnější sjezdovky v blízkém Rakousku.

Kontakt:

Hana Jelínková
České Chalupy 12
Nová Ves
382 03  Křemže
Tel: +420 380 745 111
Mob: +420 607 736 432
www.facebok.com/napohoduvsoukromi
penzionnapohodu@gmail.com

      

Ubytování u Vítů

Nabízíme ubytování k pronájmu v samostatně stojící chalupě se samostatným vchodem z venkovní terasy, odkud je výhled do kraje. Kapacita ubytování je 4 – 6 osob. Hlavní místnost je spojená s kuchyňským koutem a spací částí kde jsou dvě samostatná lůžka. Na rozkládacím křesle jsou k dispozici dvě přistýlky. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Samozřejmostí je Wi-Fi, televize a rádio. Ložnice je samostatná místnost s palandou a dvěma komodami. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Celý objekt je nekuřácký, proto je vhodný pro rodiny s dětmi.

Kontakt:

Jiří Hešík
České Chalupy 18
Nová Ves
382 03 Křemže
Mob: +420 775 994 820
E-mail: rezervace@ubytovaniuvitu.cz